Windows Bileşenlerini Ekle Kaldır Nerede? (Solution)

Bileşenleri eklemek için şu yöntemi izlemelisiniz; ilk olarak “Başlat” düğmesine basın. Peşinden “Denetim Masasını seçin. Oluşturulan pencereden “Program Ekle yada Kaldır” simgesine tıklayın.
Contents1 Kaldırılamayan program {nasıl} kaldırılır?2 Denetim Masası Ekle Kaldır nerede?3 Windows 10 u {nasıl} kaldırabilirim?4 Windows 10 Windows Bileşenleri nerede?5 Discordu {nasıl} silerim?6 PC Accelerate nedir?7 Windows 11 Program Ekle Kaldır nerede?8 Windows 7 Denetim Masası {nasıl} açılır?9 Denetim Masası nerede bulunur?10 Uygulama tamamen {nasıl} silinir?11 Cevap vermeyen bir program {nasıl} kapatılır?12 Cortana {nasıl} kapatılır?
Kaldırılamayan program {nasıl} kaldırılır?
Başlat’a tıklayarak Çalıştır penceresini açın ve regedit yazarak Tamam butonuna tıklayın.

Regedit penceresinde HKEY_LOCAL_MACHINE klasörüne girin.
Sonrasında CurrentVersion klasörüne girin.
Uninstall klasörüne girin ve alt klasörlerde silmek istediğiniz programın adını listeden bulun.

Denetim Masası Ekle Kaldır nerede?
Anahtarı sildikten sonrasında Başlat’a tıklayın, Ayarlar’ın üstüne gelin ve Denetim Masası ‘na tıklayın. Denetim Masası ‘nda Program Ekle / Kaldır ‘a çift tıklayın.

Windows 10 u {nasıl} kaldırabilirim?
“Başlat” menüsü kısmında “Ayarlar” menüsünü açın. Ayarlar kısmından “Güncelleştirme ve Güvenlik” seçeneğine gelin. “Kurtarma” sekmesini açın. Kurtarma kısmında birkaç seçenek bulunmakta, bunlardan bir tanesi de “ Windows 7, 8 yada 8.1’e Geri Dön” olacak bu bunlardan birini seçiyoruz.
Windows 10 Windows Bileşenleri nerede?
Bileşenleri eklemek için şu yöntemi izlemelisiniz; ilk olarak “Başlat” düğmesine basın. Peşinden “Denetim Masasını seçin. Oluşturulan pencereden “Program Ekle yada Kaldır” simgesine tıklayın. Karşınıza gelecek yeni pencerede, bilgisayarınızda yüklü olan tüm programların bir listesini görmüş olacaksınız.
Discordu {nasıl} silerim?
Kullanıcı Ayarları -> Hesabım -> Düzenle -> Hesabı Sil Eğer bir sunucu sahibiysen, sunucuyu silmen yada başka bir kullanıcıya aktarma etmen gerekiyor. Kalenin anahtarlarını teslim ettikten sonrasında hesabını silmeye başlayabilirsin.
You might be interested:  Windows 8 {Nasıl} Windows 7 Ye Çevrilir? (Best solution)PC Accelerate nedir?
Bilgisayara gizlice giren fena amaçlı bir yazılım olan PC Accelerator, bilgisayara bir yararı olmamaktadır. Aksine bir virüs programıdır ve bilgisayarın çökmesine niçin olabilir.
Windows 11 Program Ekle Kaldır nerede?
Yöntem II: Denetim Masası’ndan kaldırmayı çalıştırın Sol tarafta bulunan menüden Uygulamalar ve Özellikler öğesini seçin. Görüntülenen listeden kaldırmak istediğiniz Programı yada Uygulamayı seçin. Seçilen program yada uygulamanın altında bulunan kaldırma düğmesine tıklayın.
Windows 7 Denetim Masası {nasıl} açılır?
Windows 7 ‘de Başlat düğmesini ve ” Denetim Masası ” nı tıklayabilirsiniz. Windows 8 ve 8.1’de, başlat düğmesini sağ tıklayabilir yada Windows + X tuşlarına basıp ” Denetim Masası ” nı tıklayabilirsiniz.
Denetim Masası nerede bulunur?
Vazife çubuğundaki Başlangıç düğmesinin tarafındaki arama kutusuna denetim masası yazın. Netice listesinden Denetim Masası ögesini seçin. Not: Birçok Denetim Masası özelliği Ayarlar ögesinde daha kolay ve hızlıdır.
Uygulama tamamen {nasıl} silinir?
Yüklediğiniz uygulamaları silme

Google Play Store uygulamasını açın.
Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
Uygulamaları ve aleti yönetin. Yönet’e dokunun.
Silmek istediğiniz uygulamanın adına. Kaldır’a dokunun.

Cevap vermeyen bir program {nasıl} kapatılır?
Cevap Vermeyen Programları ALT + F4 İkilisini Kullanarak Kapatmak. Programlar cevap vermeyi kestiğinde ilk olarak başvurmanız ihtiyaç duyulan yöntem, ALT + F4 tuşlarına basmak olmalıdır.
Cortana {nasıl} kapatılır?
Cortana asistanını kaldırmak için “Get-AppxPackage -allusers Microsoft.549981C3F5F10 | Remove-AppxPackage“ komutunu yazın ve klavyeden enter tuşuna basın. PowerShell uygulamasını kapatarak bilgisayarı yeniden başlatın. Bu adımları uyguladığınızda Cortana asistanını bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz.
Daniel Stone

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.