Tonerli yazıcı önerisi en çok satılan 2022

TechWorm Lazer Yazıcı Tavsiye & En İyi Lazer Yazıcılar Listesi 2022 Herkese Merhaba. Ayrıca rastgele bir sorunuz varsa yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Bu çeşitler dışında barkod yazıcı, 3d yazıcı, foto yazıcısı gibi pekçok yazıcı çeşitleri de bulunmaktadır. Mürekkep püskürtmeliler şayet basma prosedürü için kartuş adı verilen likit maddeleri sarfedilen ve umumi olarak ferdi kullanım ile beraber foto baskısı yahut foto baskısı kalitesinde çıktı elde etmek isteyenlerin tercih ettiği cihazlardır.

tonerli yazici2

Lazer Yazıcı Özellikleri ve Fiyatları Lazer yazıcılar temel olarak fotokopi makinalarına benzeyen ve lazer teknolojisi kullanan bir yazıcı türüdür. Lazer yazıcı tüm sayfayı bir kerede basmak için geniş bir hafıza kullanır. Drum ’ın, lazer ışınıyla manyetize edilen bölümlerine toner yapışır. Lazer Yazıcı Özellikleri Lazer yazıcılar, vuruşsuz yazıcı olarak isimlendirilen yazıcı çeşitleri arasında konumlanır. Lazer yazıcıların özelliklerini sıralamak lüzum görülürse; – Siyah-beyaz yahut renkli baskı alabilir. –

 

All-in-One bir lazer yazıcı; baskı beraberinde, fotokopi, fax çekebilir yahut tarama yapabilir. – Model isminde “W” simgesi bulunan yazıcılar “Wifi” yani “Kablosuz” basma prosedürü yapabilir. Bu sebeple bir yazıcı satın almayı planlıyorsanız olarak dolar kurunun düşük olduğu vakitlerde yahut kampanyalı günlerde bedel olarak daha elverişli bir mahsul temin edebilirsiniz. Ancak ferdi yahut işyerine tüketimine elverişli bir yazıcı 1.500 TL ile 3.500 TL arasında bedel etiketine sahip olduğunu söyleyebiliriz. – İkincisi yazıcının toner adı verilen boya maddesi kullandığını söylemiştik. Orijinal tonerler azıcık pahalı olduklarından alacağınız yazıcının eşdeğer yahut dolum toner kabul edip etmediğini ve fiyatlarını öğrenmeniz gerekecek.

tonerli yazici

Yazıcılarda All-in-One diye tanımladığımız çok fonksiyonlu özellikler bulunabilir. Özetle; tarama, fax, fotokopi, wifi, çift taraflı basma, ethernet, renkli basma gibi her opsiyon extra maliyet olacağını belirtelim. Ancak A4 formatındaki kağıtlar dışında A5, A6 gibi boyutlarda kağıtlar üstünde baskı yapabilen yazıcılar arıyorsanız bu özelliğe dikkat etmeniz gerekecektir. Burada karşınıza lazer ve mürekkep püskürtmeli biçiminde iki tür yazıcı çıkacaktır. Yazıcı alabilmek dilediğiniz ya lazer yahut mürekkep püskürmeli bir yazıcı alacaksınız.

 

Bu yazıcılar lüzum A4 kağıtlarına gerekse hususi boyutlardaki foto kağıtlarına net bir görüntü baskısı elde etmek için tüketilir. Yani 500 TL’ye alacağınız bir mürekkep püskürtmeli yazıcının kartuşu 1000 TL olur. Orijinal tonerler  azıcık pahalıyken nitelikli bir firmadan daha elverişli fiyata  eşdeğer yahut dolum toner  almanız muhtemel. Hem  iş yerinde  hem  evde  hem de  pekçok alanda  bu yazıcılar kullanılıyor. Bu yazıcılarda  çift taraflı, wifi, fotokopi, tarama  gibi  All in One  diye tanımladığımız  tümü beraber  modelleri de bulunmaktadır. – Yedincisi sizin için seri ve süratli yapan bir makina arıyorsanız o vakit baskı süratlerine dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 

Lazer Yazıcı Tavsiye & En İyi Lazer Yazıcılar Listesi Burada ihtiyacınızı tam manasıyla bilmiyorum fakat umumi kullanım için birtakım tavsiyelerde bulunmaya çalışacağım. Her gereksinime ve bütçeye elverişli en iyi lazer yazıcılar listemizden ulaşabilirsiniz. Bu yazıcıyı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağladıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca aygıt üstünde 500 sayfalık orjinal HP tanıtım toneri ve USB kablosu geliyor. (Edit: Bazı firmalardan alırken USB kablosunun bulunup bulunmadığını denetim edin.) Ürünü satın alabilmek, yorumları okumak yahut ele almak için buradaki ( ) bağlantıya gidebilirsiniz. Wifi (kablosuz basma), tarama, fax, fotokopi çift taraflı basma, renkli basma, network (ethernet) bağlantısı gibi bir opsiyon bulunmaktadır.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.