Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim

Acil para lazım kredi çekemiyorum nereden para bulabilirim diye düşünenler için nakit para gereksinimlerini karşılayabilecekleri tavsiyeler sunmak istiyoruz. Dünya Para olarak hazırlayacağımız rehberde günümüzde geçim sıkıntısı yaşayanlar için para vazgeçilmezdir. Nakit para için bankaların sunmakta oldukları krediler kuşkusuz ki en popüler araçlar olur iken çeşitli nedenler ile bankalar kredi vermemekte. Eğer sizde bankalar kredi vermiyor diyor ve acil para arıyorsanız bu şekilleri deneyebilirsiniz.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

1.
Acil Para Bulma Şekilleri

2.
Aracı Kurumlar ile Kredi Çekmek

3.
Kredi Kartını Nakite Çevirme Şekilleri

4.
Faturalı Hatta Telefon Alıp Satmak

Acil Para Bulma Şekilleri
Acil para {nasıl} bulunur diye düşünenler için 3 değişik yöntem ile destek olmak istiyoruz. Bilhassa bankalardan kredi çekemeyen kişiler bu yöntemler ile birkaç saat içinde nakit para gereksinimlerini giderebilir. Peki, acil para bulma şekilleri ve kredi çekemiyorum {nasıl} para bulabilirim sorularının yanıtı nedir?

Aracı Kurumlar ile Kredi Çekmek
Türkiye’de yasal olarak hizmet vermekte olan faktöring şirketleri kredi alamayanlara kredi veren bölgeler içinde ilk sırada yer ediniyor. Neredeyse tüm illerde hizmet sunmakta olan bu merkezler devlet kontrolünde olduğundan güvenilir olarak görülmektedir. Kredi çekemeyenler için para bulma şekilleri içinde ilk sırada yer edinen aracı kurumlar sizler adına bankalardan kredi çekmekte ve ondan sonra sizlere senet ile bu parayı vermektedir.
Acil para veren bölgeler olarak Türkiye’de kredi çekemeyenler tarafınca büyük ilgi görmekte olan faktöring şirketleri ve finans şirketleri ile derhal iletişime geçerek nakit para ihtiyacınız olan şeyi giderebilirsiniz.

Kredi Kartını Nakite Çevirme Şekilleri
Acil para lazım kredi çekemiyorum diyorsanız ve bir kredi kartınız var ise bunu nakit paraya çevirebilirsiniz. Türkiye’de bunu yapmak ise oldukça kolay. Bilhassa bazı ürünler ( teknoloji ürünleri, beyaz eşya, mobilyalar ) kredi kartı ile taksitli olarak alındıktan sonrasında değişik bölgelere satılarak nakit para elde edilebilir.

Kredi kartını nakite çevirme şekilleri uzun süreçte sizi yeniden borçlu bir konuma getirecektir. Sadece acil bir halde nakit paraya ihtiyacınız var ise bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Faturalı Hatta Telefon Alıp Satmak
Son zamanlarda Türkiye’de nakit para bulma şekilleri içinde ilk sırada bu yöntem geliyor. Bilhassa bankalar kredi vermiyor ne yapabilirim diye soranlar kullanmakta oldukları faturalı hat üstünde akıllı telefon alarak bu cihazları daha kutusunu açmadan azca bir fiyat kaybı ile satarak nakit para elde edebiliyor.
Tüm telefoncular bu işlemleri gerçekleştirir iken eğer kullanmakta olduğunuz hatta telefon çıkıyor ise bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.