iphone pil sağlığı yükseltme hilesi

İphone Pil Sağlığı 100 Yapma ve İphone Pil Sağlığı Yükseltme Hilesi İphone Pil Sağlığı 100 Yapma İphone Pil Sağlığı Yükseltme Hilesi © Copyright 2019,Tüm Hakları Saklıdır Bu internet sitesinde en iyi tecrübesi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Bu civarda pil sihhati azalmaya devam edecek fakat pil ömrünüz normalden 3 kat daha uzun olacaktır. Çünkü çok çok vakit kullanımda artan telefonun pil sihhati düşük olacaktır. Telefonunuzda lüzumsuz kapanmalar ve donmalar yaşıyorsanız teknik servis vasıtasıyla pil değişimi yapılmalıdır. Pildeki potansiyel artım, sadece pil değişikliğinden kaynaklanacaktır.

 

Bu sayede pil değişimi sonrasında 100 seviyesinde pil ömrü elde edilmiş olacaktır. Pil sağlığınız çok düşükse Cep Hastanesi’ne gelerek süratli ve güvenilen iPhone pil değişimi yapabilirsiniz. iPhone Batarya Fiyat Listesi  – Nisan Ayı Firmamız 2006 senesinde kurulmuş Cep Telefonu Tamiri Sektöründe Türkiye’nin %100 Müşteri Memnuniyeti Öncelikli, Güvenilir, Yenilikçi ve Saygın Teknik Servisidir. Apple program güncellemeleri çoğunlukla, ilerlemiş enerji tasarrufu teknolojileri içerir. Aygıtınız, uygun sıcaklık aralığı olan 16° ila 22°C gibi geniş bir ortam ısısı aralığında iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Pil kapasitesine daimi olarak zarar verebileceğinden, aygıtınızı 35°C üzerindeki ortam sıcaklıklarına maruz bırakmamanız özellikle önemlidir. Aygıtınızı çok soğuk bir ortamda kullanırken pil ömründe eksilme ayrım edebilirsiniz, fakat bu vaziyet geçicidir. Şarj eder iken aygıtınızın ısındığını ayrım ederseniz evvela aygıtı kılıfından çıkarın. Böyle bir halde aşağıdakileri yapmanızı öneririz: Aygıtınızı sakladığınız süreye tabi olarak, uzun zamanlı bir gizleme döneminin nihayetinde yineleme kullanmaya başladığınızda şarj seviyesi düşük olur. Aygıtınızda en aktüel iOS versiyonunu kullandığınızdan güvenilir olun.

 

Aygıtınızı bilgilere ulaşmak için kullandığınızda Wi-Fi bağlantısı hücresel ağdan daha düşük enerji kullanır. Wi-Fi özelliğini aktif hale getirmek için Ayarlar > Wi-Fi bölümüne gittikçe bir Wi-Fi ağına bağlanın. iPhone’unuz, pil seviyesi %20’ye ve sonrasında %10’a düştüğünde sizi bilinçlendirerek tek dokunuşla Düşük Güç Modu’nu etkinleştirmenize olanak tanır. Telefonunuz yineleme şarj edildiğinde Düşük Güç Modu kendi kendine kapanır. Kullanım halini göstermek için Ayarlar > Pil menüsüne gitmeniz yeter. Kullandığınız uygulamaların altında görebileceğiniz mesajlar şunlardır: Arka Plan Aktivitesi.

 

Konum ve Arka Plan Konumu. Bu ileti, aygıtınızda Ana Ekran’ın yahut Kilit Ekranı’nın görüntülendiğini belirtir. Örneğin ekranın etkinleştirilmesi için Ana Ekran butonuna basılmış yahut ekran bir tebliğ yönünden etkinleştirilmiş olur. Apple Watch’unuzda her daim en aktüel watchOS versiyonunu kullandığınızdan güvenilir olun. Apple Watch’unuzu USB vasıtasıyla bilgisayarınızdan şarj etmek dilerseniz, bilgisayarınızın fişe takılı ve açılmış olmasından güvenilir olun. Kapalı haldeki yahut uyku yahut bekleme modundaki bir bilgisayara bağlıysa Apple Watch’unuzun pili boşalabilir. iTunes, sahip olunan güncellemeleri size bildirecektir. Böylece iPod’unuz ezkaza etkinleşerek lüzumsuz yere enerji harcamaz.

 

Ekolayzer (EQ). Müzik çalarken EQ eklemek, EQ şarkının içine kodlanmış olmadığı için iPod’unuzun daha çok prosedürcü kuvveti harcamasına niçin olur. Bununla beraber, iTunes’daki parçalara EQ eklediyseniz, iPod’unuz iTunes ayarlarınızı olduğu gibi sakladığından EQ’yu “kapalı” konuma getirmek için “düz” olarak ayarlamanız lazım olur. Arka plan ışığının “her daim açılmış” olarak ayarlanması, pil ömrünü önemli ölçüde azaltır. iPod’unuzu USB üzerinden şarj etmek için bilgisayarınızı kullanırken bilgisayarınızın fişe takılı ve açılmış olmasından güvenilir olun. En yeni yazılımı kullandığınızdan iltimat etmek için Apple menüsüne gidin ve Yazılım Güncelleme’yi seçin. Pil gücüyle çalışırken ekran parlaklığını azaltır ve başka bileşenleri tasarruflu bir şekilde kullanır. Wi-Fi. Uygulamalar ve etraf birimleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.