Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi
Maddi zorluklar sebebiyle birçok şahıs aile bütçesini çoğaltmak için evde fazladan iş yapmayı tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Evde yapılabilecek birçok iş modeli vardır. Bu model ile ek iş mevzusunda bir aile şirketine haiz olabilirsiniz. Ambalaj ve paketleme emek vermesi bilhassa ev hanımları tarafınca sıkça tercih eder. Şundan dolayı bu tür paketleme işleri oldukça kolaydır ve ek iş elde eden firmalar yüksek ücretler ödemek zorundadır.
Evde kına paketleme işi en yaygın tercih edilen işlerden biridir. Kına paketleme yapmak kolaydır ve bayanlar kına kokusunu sevdikleri için bundan hoşlanırlar.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

1.
Evde Kına Paketleme İşi {Nasıl} Yapılır?

2.
Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

3.
Evde Kına Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

4.
Evde Kına Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

5.
Evde Kına Paketleme İşi Başvurusu {Nasıl} Yapılır?

Evde Kına Paketleme İşi {Nasıl} Yapılır?
Başka bir işveren sizden toz kına torbası getirmenizi ve belli bir oranda saydam ambalaja koymanızı isteyecektir. Kınayı ufak boyutlu bardaklara koyarsınız; bu sayede istenilen ölçeğe ulaşmanızı ve paketleme işlemini tamamlamanızı sağlar. Paketleme işlemi tamamlandıktan sonrasında kınayı hazırlanan ufak karton ambalaja yerleştireceksiniz. Benzer şekilde kartonu tertipli olarak büyük paketler halinde paketleyerek kına paketleme işini tamamen tamamlamış olmuş olursunuz.
Şirket temsilcisi size ambalajlama işi için bazı yararlı prosedürleri anlatacak ve size gösterecektir. Ek olarak size evde kına paketleme işi yapmak için gereksinim duyulan tüm malzemeleri elde edecektir.

Bu malzemeler:
Saydam ambalaj
Karton kutu ambalajı
Ambalaj tutkalı
Paket
Bant
Maket bıçağı
Kına ölçü kabı
Evde Kına Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?
Öteki firmalar size günlük, aylık yada haftalık olarak ödeme yapabilir. Bu durum firmadan firmaya değişmektedir. Çoğu zaman kına paketleme işi kutu başına 50 kuruş verir. Her gün ortalama 150-200 kutu paketlerseniz 75 TL yada 100 TL kazanabilirsiniz. Bu demek oluyor ki her ay kına paketleme işinden 2250 TL yada 3000 TL kazanacaksınız.
Bazı firmalar, iş bittikten sonrasında maaşınızı elden olarak evvel ödeyecektir. Bazı firmalar haftalık yada aylık elden ödeme yapar. Banka havalesi ile ödeme almak istiyorsanız işin başlangıcında şirket yetkililerine data vermelisiniz. Evde kına paketleme işi kazancı öğrenciler, ev hanımları, emekliler için oldukça idealdir.

Evde Kına Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?
Evde kına paketleme işi yapmak için firmalar daha fazlaca büyük şehirlerde olmakla beraber; kimi süre ufak şehirlerde de bulunmaktadır. Ek olarak büyük şehirler, öteki şehirlerde yaşayan ve evde kına paketleme işi yapmak isteyenler için kargo ile iş gönderimi yapmaktadır. Bu sayede değişik bir ilde yaşıyorsanız da evde kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerek bu işi yapabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?
Evde kına paketleme işi icra eden firmaların güncel ilanlarını izlemek için siz de sayfamızı takip edebilirsiniz. Sayfamızda yer edinen ilanları anlık olarak takip ederek bu işi yaparak para kazanma ihtimaliniz artar. Bununla birlikte daha kolay bir halde müracaat formuna ulaşabilirsiniz.
Ek gelir elde etmek için evde kına paketleme işi verenler kontakt bilgilerine internet sitemizden ulaşabilir yada bu firmaların sizinle iletişime geçmesi için müracaat formlarını doldurabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi Başvurusu {Nasıl} Yapılır?
Evde kına paketleme işine başvurmak için kullanıcılar kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçebilir. Bu firmaların müracaat formları bulunmaktadır. İşi yapmak isteyen adaylar bu müracaat formunu eksiksiz bir halde doldurmalıdır. Bu müracaat formunu dolduran kişiler, kına paketleme işi veren firmanın yoğunluğuna bakılırsa en kısa zamanda geri dönüş alacaklardır.
Evde kına paketleme işi müracaat için kişiler direkt firmayı arayarak ulaşabilir, bizzat gidebilir yada web siteleri üstünden müracaat yapabilir. Bu sayede daha geniş bir müracaat yelpazesi sunarak her insanın bu işe ulaşmasını sağlar.

Kına paketleme işi veren firmaların ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak bu firmalar için evde kına paketleme icra eden kişilerin sayısı daha fazladır. Şu demek oluyor ki büyük bir kına paketleme firmasında emek verme ihtimali daha yüksektir. Bununla birlikte bu firmalar daha fazlaca büyük şehirlerde yer alır.
Evde kına paketleme işi müracaat Formunu eksiksiz doldurur ve başvurunuzu gönderirseniz, ek emek vermeyi sunan şirket başvurunuzu inceleyecek ve değerlendirecektir. İş yükü ve personel ihtiyacına bağlı olarak en kısa sürede size geri dönecekler ve adres bilgilerinizi isteyeceklerdir.

Sizde evde ek iş arıyorum diyorsanız evde yapabileceğiniz öteki evde ek işler için  evde ek işler feysbuk sayfasını  ve web sitemizi takip etmeyi unutma !
Evde kına paketleme işine aşağıdan müracaat yapabilirsiniz.
Piyasada iş vermeden sizden kapora, güvence ve benzeri adlar altında para isteyen dolandırıcılar bulunmaktadır. Hiç kimseye her ne adla olursa olsun ödeme yapmayın !
 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.