Evde Balon Paketleme İşi

Evde Balon Paketleme İşi
Balonlar tüm hususi günlerde rengarenk olmaları ile daima evlatların en sevilmiş olduğu şeyler arasındadır. Bu balonları paketlemek için evde balon paketleme işi ile evde ek iş yaparak ek gelir sahibi olabilirsiniz. Bu işe adım atmak için tek yapılması ihtiyaç duyulan şey daha çok iş fırsatı elde eden bir şirketle anlaşmak. Sonrasında firmanın vermiş olduğu balonları istenilen renk, boyut yada verilen numaraya nazaran paketlemek ve üstüne satış fiyatı etiketini yapıştırmak yeterlidir.

Bu Yazıda Neler Bulacaksınız?

1.
Evde Balon Paketleme İşi {Nasıl} Yapılır?

2.
Evde Balon Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

3.
Evde Balon Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?

4.
Evde Balon Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?

5.
Evde Balon Paketleme İşi Başvurusu {Nasıl} Yapılır?

Evde Balon Paketleme İşi {Nasıl} Yapılır?
Evde ek iş için destek olan firmalar, iş yükünü azaltmak için dışarıdan başvuran kişiler yada firmalar için çeşitli işler sağlar. Böylece her iki iş yükü de azalır ve yeni iş fırsatları elde etmek için yeni sipariş alma fırsatına haiz olurlar. Evde ek iş elde eden bu firmalar, gördükleri başvuruları değerlendirerek geri dönüş sağlar ve ekipmanları adrese gönderir.
Evde balon paketleme işi yapmak için her bir renkli balonu minik bir pakete koymak ve peşinden bu paketi büyük pakete koymak yeterlidir. Sıhhat açısından balonların temiz bir ortamda paketlenmesini isteyen firmalar, çalışanlarına üstlerine balonları koyabilmeleri için temiz bez ve eldiven de verirler.
Firmalar, bir pakete 10 değişik rengin {nasıl} konulacağını ve ağzının {nasıl} doğru bir halde kapatılacağını anlatırlar. Bilhassa her pakete 10 değişik renk koyulmasını isterler.

Evde Balon Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?
100 balonun averaj satış fiyatı 25 Liradır Balon ambalajı ek olarak 10, 20, 50, 100, 200 yada 500’erli olarak ayrılır. Size gönderilen balonları istenilen renk ve oranda paketlemeniz yeterlidir. 100’lük bir balon paketi averaj 1 TL kazandırır. Gün içinde 10.000’e kadar balon paketlenebilir. Günde 10 – 12 saat çalışan bir ev hanımı yada talebe bu hesapla 4.000 TL’ye kadar kazanç elde edebilir. Ek olarak günde 2 – 3 saat çalışsanız bile ayda 1.000 TL kazanabilirsiniz.
Bununla beraber evde balon paketleme işi için herhangi bir ana paraya gerek olmadığından bu işi masrafsız bir halde yapabilirsiniz. Böylece kazandığınız tüm para tamamen size kalır. Evde balon paketleme işi kazancı bilhassa öğrenciler ve ev hanımlar açısından fazlaca avantajlıdır.
Evde Balon Paketleme İşi Hangi Firmalar Veriyor?
Piyasada evde balon paketleme işi sunan yada elde eden fazlaca fazla şirket vardır. Balon paketleme işini direkt alabileceğiniz benzer biçimde, öteki evde iş veren firmalar da bu işi size sunabilir. Eğer evde emek harcayarak para kazanma mevzusunda istekli iseniz bu mevzuda iş bulmanız oldukça kolaydır.
Öteki evde iş veren firmalara nazaran evde balon paketleme işi veren firmalar son yıllarda oldukça artmıştır. Talep arttıkça, bu uygulama daha çok ek gelir isteyen insanları çekmektedir. Bu durumda şirket, yorum almak için resmi internet sayfasında ve öteki aile şirketi sitelerinde benzer soruları takip eder. Bu sayede başka firmalar ile kontakt kurmaya çalışan kişilere ulaşır ve onlarla kontakt kurarak bu işi yapmalarını sağlar.

Evde Balon Paketleme İşi Verenler Telefon Numarası Nedir?
Evde balon paketleme işi yapmak isteyen kişiler ilk olarak bu firmaların hangileri bulunduğunu öğrenmek için bizi takip edebilir. Bununla beraber Feysbuk sayfamızda daima güncel ilanlar olduğundan daha kolay ve süratli bir halde evde balon paketleme işi bulabilirsiniz.
Bunun haricinde evde balon paketleme işi kontakt için firmalara direkt gitmek, aramak, mail atmak da bir çözümdür. Tüm bu detaylara göz atmak için siz de derhal sayfamıza girebilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi Başvurusu {Nasıl} Yapılır?
Evde ek iş yaparak çalışmak için iş elde eden firmalara ulaşmak için bizzat bu firmalara gidilebilir, telefonla aranabilir yada mail atılabilir. Bununla beraber bu firmaların sitesinde bulunan müracaat formları da doldurulabilir. İşveren firmalar, kendilerine gelen başvuruları en kısa zamanda değerlendirerek elemanlara geri dönüş sağlar. Geri dönüş almak için çalışmak isteyenler ne olursa olsun bilgilerini eksiksiz ve doğru bir halde girmelidir.
Evde balon paketleme işi müracaat yaparken firmanın ne kadar büyük olduğuna da dikkat edilmelidir. Bir şirket ne kadar büyükse o denli fazlaca elemana ihtiyacı vardır. Doğrusu bu firmalar daha fazlaca evde çalışan elemana gerekseme duyarlar. Sizde sitemiz yardımıyla kaporasız evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Sizde evde ek iş arıyorum diyorsanız evde yapabileceğiniz öteki evde ek işler için  feysbuk sayfamızı  ve web sitemizi takip etmeyi unutma !
Evde balon paketleme işine aşağıdan müracaat yapabilirsiniz.

Piyasada iş vermeden sizden kapora, güvence ve benzeri adlar altında para isteyen dolandırıcılar bulunmaktadır. Hiç kimseye her ne adla olursa olsun ödeme yapmayın !

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.